SUMMER 2018 TROPHY WINNERS
~
A DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  June, Mark, & Jamie Callaway
 Runners-Up  Shirley & Jonn Walsh, Paul Smith
~
B DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  Roz Ambrose, Steve Dearman, Peter Thurlow
 Runners-Up  Nicola Gafney, Paul Callaway, Martin Horn
~
C DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  Terri Ann Mott, Steve Edmead, Ray Spurden
 Runners-Up  Patsy Croucher, Martin May, Alan Wallace
~
OVER 50s CUP
 Winner  Ray Spurden
 Runner-Up  Mark Callaway
~
A DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Shirley Walsh & Brian Adams
 Runners-Up  Leah Robinson & Stuart Cowley
~
B DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Roz Ambrose & Steve Dearman
 Runners-Up  Nicola Gafney & Martin Horn
~
C DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Karli Norton & Phil Knights
 Runners-Up  Maureen Manning & John Clark
~
LADIES' SINGLES
 Winner  Roz Ambrose
 Runner-Up  Julia Clements
~
A DIVISION MEN'S DOUBLES
 Winners  Steve Walker & Nick Tunbridge
 Runners-Up  Kevin Doherty & John Abbs
~
B DIVISIONS' MEN'S DOUBLES
 Winners  Mick Rigione & Pat Parnell
 Runners-Up  Martin Horn & Rob Shirley
   
C DIVISIONS' MEN'S DOUBLES
 Winners  Eric Holmes & Nigel Whitten
 Runners-Up  Ray Spurden & Steve Edmead
~
LADIES' DOUBLES
 Winners  Roz Ambrose & Katie Fitzpatrick
 Runners-Up  Kim Arkwright & Sandy Lamb
~
 A DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  Shaun Fox
 Runner-Up  Matt Pickard
~
B DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  Anthony Lyddon
 Runner-Up  Mick Rigione
~
 C DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  Ray Spurden
 Runner-Up  John Clark
~
PETER THORNE CHARITY DOUBLES
 Winners  John Clark & Brian Nott
 Runners-Up  Dan Beale & Stuart Cowley
~
MADGE FOLEY CHARITY SINGLES
 Winner  Steve Walker
 Runner-Up  Shaun Fox
~
GEORGE POPE CUP
 Winners  Shunters
 Runners-Up  Pirates
~
YANKEE CUP
 Winners   Out For a Laugh
 Runners-Up   A Team
~
COMMITTEE CUP
 Winner   Kevin Doherty
 Runner-Up   Steve Dearman
~
CAPTAINS' CUP
 Winner  Stuart Cowley
 Runner-Up   Simon Ivory
~
SECRETARY'S CUP
 Winner  Paul Callaway
 Runner-Up  Paul Surridge
~
A DIVISION
 Winners  Pirates
 Runners-Up  Darty Minds
 180s Winner Ladies  None
 180s Winner Men  (All 2) Dave Fox, Derek Neville
 180s Winner Men  Paul Smith, Dan Tidmarsh
 HSO Winner Ladies  Shirley Walsh (83)
 HSO Winner Men  Bryan Margerison (144)
~
B DIVISION
 Winners  A Team
 Runners-Up  Out For a Laugh
 180s Winner Ladies  Jenna Richard (1)
 180s Winner Men  Jason Barnett (2)
 HSO Winner Ladies  Katie Ambrose (109)
 HSO Winner Men  Jeremy Hayes (150)
~
C DIVISION
 Winners  Oakmead S.C.
 Runners-Up  Cockney Rejects
 180s Winner Ladies  None
 180s Winner Men  Billy Gooding, Paul Robinson (1)
 HSO Winner Ladies  Jacqueline Scott (67)
 HSO Winner Men  Paul Robinson (130)
~
WOODEN SPOON
 Winners   Spanners

~

* * * *