SUMMER 2019 TROPHY WINNERS
~
A DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  June & Mark Callaway, Tony Vaughan
 Runners-Up  Lynne & Mick Rigione, Rob Seal
~
B DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  Maureen Manning, John Abbs, John Clark
 Runners-Up  Lauren Franklin, Anthony Lyddon, Matt Pickard
~
C DIVISION MIXED TRIPLES
 Winners  Carol Jaensch, Mark Armson, Brian Denney
 Runners-Up  Denise Bunton, Grant Crampin, Billy Gooding
~
OVER 50s CUP
 Winner  Peter Baldwin
 Runner-Up  Ray Spurden
~
A DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Trina Haynes & Derek Nevill
 Runners-Up  Joanne Connolly & Dan Tidmarsh
~
B DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Katie Fitzpatrick & Steve Dearman
 Runners-Up  Lauren Franklin & Anthony Lyddon
~
C DIVISION MIXED DOUBLES
 Winners  Rosie Baldwin & John Bailey
 Runners-Up  Caz Vince & Len Hunter
~
A DIVISION LADIES' SINGLES
 Winner  Karen Breen
 Runner-Up  Julia Clements
~
B DIVISION LADIES' SINGLES
 Winner  Roz Ambrose
 Runner-Up  Maureen Manning
~
C DIVISION LADIES' SINGLES
 Winner  Claire Loud
 Runner-Up  Carol Jaensch
~
A DIVISION MEN'S DOUBLES
 Winners  Paul Callaway & Tony Viner
 Runners-Up  Clive Moody & Jonn Walsh
~
B DIVISION MEN'S DOUBLES
 Winners  Matthew Howes & Darren Shaw
 Runners-Up  Matt Pickard & Anthony Lyddon
~
C DIVISION MEN'S DOUBLES
 Winners  Dan Fox & Gary Fox
 Runners-Up  Neil Warwick & Stuart Allison
~
LADIES' DOUBLES
 Winners  
 Runners-Up  
~
 A DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  
 Runner-Up  
~
B DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  
 Runner-Up  
~
 C DIVISION MEN'S SINGLES
 Winner  
 Runner-Up  
~
PETER THORNE CHARITY DOUBLES
 Winners  
 Runners-Up  
~
MADGE FOLEY CHARITY SINGLES
 Winners  
 Runners-Up  
~
GEORGE POPE CUP
 Winners  
 Runners-Up  
~
YANKEE CUP
 Winners  
 Runners-Up  
~
COMMITTEE CUP
 Winner  
 Runner-Up  
~
CAPTAINS' CUP
 Winner  
 Runner-Up  
~
SECRETARY'S CUP
 Winner  
 Runner-Up  
~
A DIVISION
 Winners  
 Runners-Up  
 180s Winner Ladies  
 180s Winner Men  
 HSO Winner Ladies  
 HSO Winner Men  
~
B DIVISION
 Winners  
 Runners-Up  
 180s Winner Ladies  
 180s Winner Men  
 HSO Winner Ladies  
 HSO Winner Men  
~
C DIVISION
 Winners  
 Runners-Up  
 180s Winner Ladies  
 180s Winner Men  
 HSO Winner Ladies  
 HSO Winner Men  
~
WOODEN SPOON
 Winners  
* * * *